Penzión Denné menu Jedálny lístok Ubytovanie Fotogaléria Relax Kontakt

Adresa:

ulica Športová (pri AQUA CITY)

058 01 Poprad

Telefón:

+421 52 7894 022

Mobil:

+421 0905 368 275

E-mail:

limbask@sinet.sk


200 g

Lievance s čučoriedkami

kyslou smotanou 1,3,7

3,90 €


 200 g  

Domáce lievance s jahodami a šľahačkou – 4 ks 3,90 €

120 g Jelení guláš PIKANT, karlovarský knedlík

Tento mesiac ponúkame

Domáce zemiakové pirohy,  ručne lepené !!!

/7 druhov/


400 g „Misa plná pirohov slaná“  

( 7 druhov – 14 ks)

so škvarkami, cibuľa a kyslá smotana         

7,90 €


viac tu…

Jumbo 2015
“AKCIA minimálny pobyt 3 a viac nocí : 21,00 € / 1 osoba / 1 noc s polpenziou ( platí pre obsadenosť 2 a viac osobami ) Polpenzia obsahuje : polievka + hlavné jedlo alebo hlavné jedlo + múčnik - platnosť do 30.06.2017 “

Koliba u Štefana sa špecializuje na jednoduché domácky pripravované jedlá zo zameraním na slovenské gastronomické návyky.Pravidelne usporadúvame gastronomické akcie napríklad každú jeseň Husacie hody,  jedlá z diviny, v období veľkonočných sviatkov jahňacie špeciality atď. Snažíme sa využívať sezónne suroviny a suroviny z od malovýrobcov a domácich chovateľov. Usporadúvame rôzne spoločenské akcie , posedenia, oslavy,malé svadby, školenia s kompletným servisom , na čo nám slúži oddelený salónik pre cca 50 ľudí.


Štýlová reštaurácia ponúka široký sortiment domácich a zahraničných špecialít. Vybrať si môžete tiež zo širokej ponuky grilovaných špecialít, ktoré sú pripravované na grile, priamo pred Vašimi očami. V reštaurácii sú k dispozícii 4, 6 a 8 miestne stoly a vždy ochotný personál, ktorý Vám poradí pri správnom výbere jedla

●Naša kuchyňa je miestom, kde základom sú kvalitné slovenské suroviny

●Varíme z kvalitných surovín, hovädzie mäso z BIO chovu

●Nevaríme z polotovarov, ponúkame len domáce ručne pripravované jedlá

●Dbáme na harmonickú chuť, vôňu a vzhľad pripravovaného jedla

Ponúkame Vám organizovanie spoločenských akcíí v našom novom salóniku typu - rodinné oslavy, menšie svadby, firemné školenia, obchodné rokovania atď. Kapacita salóniku je cca 50 osôb.

Vybavenie - kompletné barové a gastronomické zázemie, Tv plazma 106 cm, premietačka, plátno, počítač, profesiónálne ozvučenie.